Mõisaspaa Ilutuba

Avaleht » Mõisaspaa Ilutuba

Mõisaspa ilutuba

parim kehale ja vaimule

Mõisaspaa ilutuba

Parim lõõgastus ja tervise turgutus Mooste mõisa südames. Koge isikupäraseid hellitusi ja parimaid hooldusi, mis loodud Sinule nii turgutuseks kui ka loomuliku ilu esiletõstmiseks. Avasta end uue, säravama ja tugevama mina näol. Luba enda eest hoolitseda – Sa väärid vaid parimat! Meie iluhaldjad on oma ala tunnustatud professionaalid ning pakuvad privaatses “Loodusspaa ilutoas” vaid parimat.

Pakutavad teenused

Hinnad ja vabad ajad vastavalt hoolitsusele täpsustada tellimisel

  • Maniküür/ Pediküür
  • Ripsmete-kulmude värvimine ja hooldus
  • Depilatsioon
  • Massaažid ja kehahooldused

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on kõige levinum massaažiliik. Mõnus õlimassaaž vähendab pingeid ja tekitab heaolutunde. Massaaž lõõgastab lihaseid, tõstab neis toonust, stimuleerib vereringet ja ainevahetust. Massaaž tasakaalustab närvisüsteemi, pärast puhkust tunnete end rahuliku ja õnnelikuna.

Meemassaaž

Meemassaaž on iidne ravimassaaž. Naha kaudu vereringesse sisenedes annab mesi organismile oma parimad raviomadused, tugevdab organismi, on toniseeriv. Paraneb lümfisüsteem, verevarustus, nahk puhastub. Meemassaaži soovitatakse külmetushaiguste, stressi, närvilisuse, liigeste probleemide puhul, lõdvestab lihaspingeid. Meemassaaž vähendab valu, võib kasutada kopsupõletiku järelraviks. Massaaž on üsna jõuline, kuid ei ole valus. Protseduuril kasutatakse naturaalset mett.

Kupumassaaž

Kupumassaaži eripäraks on kuppude abil tekitatud vaakum, mis saavutatakse kuppe kehapinnale asetades ja kupuga massaaži tehes. Kupp imab endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, lihaseid ja nahka nii horisontaal- kui vertikaalsuunas. Võimaldab intensiivsemalt töödelda lihaseid ja nahka, parandada lümfi- ja vereringet, pannes tööle kasutamata veresooni ja kapillaare. Kiireneb jääkainete väljutamine, vererõhk tõuseb selles piirkonnas. Massaaž treenib veresooni. Paraneb stressitaluvus, uni, vähenevad kehalised pinged, haigustele vastupanu suureneb. Kupumassaaži kasutatakse väga edukalt tselluliidi vähendamiseks. Massaaži saab ühendada klassikalise massaažiga.

Massaaž ürdiõlidega

Looduslik ravi massaaž, milles kasutatakse 100% naturaalseid eeterlikke õlisid. Ürdiõlimassaaž mõjub kehale ja vaimule tasakaalustavalt. Massaaži liigutused on aeglased, ent jõulised. Vastavalt inimese seisundile need kas lõdvestavad või ergutavad. Õlide oskusliku valikuga saab leevendada stressi ja unehäireid, vähendada lihaspingeid ja -valusid ning vererõhu kõikumist.

Mereline meremuda savimähis

Puhastav ja mineraliseeriv meremuda savimähis nsisaldab rikkalikult meremuda ja lithothamniumi ning on seetõttu eriti kasulik mineraalide ja mikroelementide poolest. Mähisel on remineraliseeriv ning puhastav toime, aitab eemaldada kehast jääkaineid ning leevendada lihasvalusid. Mõjub nahale rahustavalt ja lõõgastavalt, vähendab lihas- ja liigesevalu. Hoolitsus algab erakordselt hooldava põhjalikult puhastava kogu keha koorimisega. Seejärel kantakse peale kehamask. Järgneb trimmiv ja vormiv massaaž.

Šokolaadihooldus

Šokolaadihooldus niisutab, pehmendab ja taastab naha elastsuse, sisaldab A ja E vitamiine ning aitab nahka kaitsta keskkonna ebasoodsa mõju eest. Šokolaadi lõhn soodustab õnnehormooni teket, mis aitab vähendada stressi ja väsimust. Mõnus massaaž ja šokolaad on imetabane kombo.

Info ja aegade broneerimine

+372 5356 0656 – Pargimaja perenaine

+372 58514007 – Viinavabriku hotell&restoran

mooste(ät)viinavabrik.ee

Soovid majutust

Luksuslikud viinavabriku toad