Mooste Viinavabrik

Põhjamaine väestav taimeteerituaal

Telli oma seltskonnale elamus, mida pakub sulle Herbaatika Teetark

Rituaal on ainulaadne elamus, kuhu on põimitud põhjamaine teadmine väekast  taimemaailmast  ja „igapäeva nõiakunst“. See rituaal annab võimaluse süüvida enda sisemaailma  läbi  peegelduse loodusest, olla samas kogeja ja manaja. Herbaatika taimetee rituaal on põhjamaine teerituaal, mis kätkeb endas taimede mõju teie kehale, hingele,  vaimule ja energeetikale. Rituaal juhindub viiest elemendist, milleks on-tuli, maa, vesi, õhk ja eeter.

Taimede vägi: Põhjamaised taimed, kasvades karges ja karmis kliimas, on kestvad, vastupidavad ja väekad. Nad kannavad endas ellujäämise informatsiooni ja on oma olemuselt erakordsed kontsentraadid. Kasutame oma rituaalis tee valmistamiseks võimalikult  terveid taimeosasid, et säilitada terviku energia, mis kandub ka meile edasi, andes nii  meie kehale, hingele ja meelele terviku informatsiooni, pannes need koostöös tegema.

Energeetiline Lillevesi: Kasutame rituaalis lillevett puhastamaks enda ja ruumi energiat ja valmistame ennast nii vastu võtma uut informatsiooni ja energia.  Nii parandab ja tervendab taim meie energiavälja ja selle kaudu ka keha.

Teevee laadimine: Keskendume veele. Vesi on väga ergas infokandja. Vette salvestatud mõtted ja sõnad laevad vett vastava energiaga. Nii teeme vee endale vastuvõetavaks ja tervendavaks. Õnnistame taimetee jaoks kasutatavat vett.

Helid: Maailmas kõik vibreerib. Me võime resoneerida erinevate vibratsioonidega. Selleks saame end häälestada. Kui me laeme vee heliga, siis kaunis heli vibratsioon laeb vee kaudu ka meid. Kandub  vee kaudu meie kehasse ja energiavälja. Paneb meie hinge , keha ja meele helisema.

Värvid: Värvid saadavad meid läbi elu ja ka värvid kannavad meie jaoks erinevat informatsiooni. Vaatleme taimede ja taimetee värve.

Lõhnad:  endasse aroome. Keskendugem endale. Oleme manajad. Maname silme ette oma isiklikud mälestused ja emotsioonid, mis seostuvad selle lõhnaga. Mis ma tunnen? Mis, kes mulle meenub? Mida, keda näen oma silme ees?

Maitse ja tunne: Taimetee  maitsmisel kannab esmalt sülg rakkudesse laiali taime informatsiooni ja energia. Joome teed,  tunnetades oma keha igas rakus taime energiat. Keha täitub õnnetundega ja naudib seda.

Taimede sõnumid: Anname teenautimise kõrval endale aega töötada ka alateadvuse väel ja uurime, millist energiat ma praegu vajan ning millist peegeldust pakub mulle taimemaailm. Vastuseid otsime taimekaartidelt.

Teeliste tänamine:  Lõpetuseks täname Kõiksusust ja Loodust ja ka üksteist selle eest, mis aitavad luua harmooniat meie vahel.

Vali teema: Armastus, Küllus, Puhastus, Viljakus, Tervis, Õnn, Sisekaemus.

Soovitatav osalejate arv ühes grupis on 12 kuni 20.

Teerituaali kestvuseks on 1 tund.